CRM pre veľké firmy

Pomôžte svojmu obchodnému tímu zvýšiť šance na výhru. S RAYNETom zvládnu svoje prípady lepšie organizovať a vy získate o všetkých obchodných aktivitách dokonalý prehľad.

VYSKÚŠAŤ RAYNET PRE VEĽKÉ FIRMY
Tieto spoločnosti už používajú RAYNET
100+ automatizací a custom integrací
RAYNET ľahko prepojíte s celým radom nástrojov a systémov tretích strán. Od účtovných a fakturačných systémov, e-shopov, projektových nástrojov, aplikácií určených pre hromadnú e-mailovú korešpondenciu, so službami Googlu, Applu aj Microsoftu.
Extrémne efektívna implementácia vrátane zaškolenia tímov
Radi si vás vypočujeme, navnímame potreby a navrhneme riešenie, ako RAYNET používať čo najefektívnejšie práve pre váš biznis.
Nastavenie bezpečnosti
Pre ochranu dát je dôležité, aby k jednotlivým skupinám informácií mali prístup len osoby na to oprávnené. RAYNET obsahuje jednoduchý nástroj na správu užívateľských rolí a skupín. Vďaka nemu je možné definovať oprávnenia pre prístup k dátam tak jednotlivým skupinám užívateľov, ako aj úplne individuálne.
Jednoduchá integrácia s API
Získate k dispozícii bohaté API pre jednoduchú integráciu RAYNETu do aplikácií, ktoré vo firme používate, alebo naopak na integráciu vašich obľúbených aplikácií do RAYNETu.
Podpisujte dokumenty online
RAYNET vám vo firme uľahčí podpisovanie zmlúv. Podpíšete ich elektronicky, so všetkou právnou záväznosťou a ľahko ich k podpisu odovzdáte aj ďalším ľuďom. Nič pri tom nemusíte skenovať ani overovať na pošte.
RAYNET CRM pre
veľké firmy
VYSKÚŠAŤ
Vďaka RAYNETu sa nám darí ukočírovať celý obchodný proces. Od navolania prvej schôdzky až po fakturáciu, všetko veľmi prehľadne evidujeme u jednotlivých klientov. Aplikácia je veľmi prehľadná, takže po pár hodinách práce sa v nej zorientujú aj nováčikovia. Výborná je tiež prepojiteľnosť RAYNETu s ďalšími aplikáciami pomocou API, novo tiež jednoduchšie a flexibilnejšie filtrovanie, a samozrejmosťou je aj bezchybná zákaznícka podpora.
Martina Vondráčková Vedúci administratívy a prevádzky, LANDMARK PROFIT s.r.o.