Najobľúbenejšie cloudové CRM v SR

Naštartujte svoj obchod s RAYNET CRM. Stačí len, keď si osvojíte tri základné funkcie. Kúzla dokáže každá z nich, ale až spolu predávajú 1-2-3 ;-)

Adresár:
Debordelizujte dáta

Začíname. Najprv zatočíme s chaosom. Všetko bude na jednom mieste. Od adries klientov po zmluvy a dôležité e-maily. Už navždy.

Databáza kontaktov

Majte konečne funkčný adresár. S vyhľadávaním aj pridávaním nových záznamov bez čakania. A dostupný odkiaľkoľvek - napríklad cez smartfón.

História vzťahu s klientom

Pekne pohromade uvidíte stretnutia, dokumenty, dôležité e-maily, reklamácie alebo poznámky. Pri každom klientovi a prehľadne.

Obchodné prípady:
Získajte nadhľad a kontrolu nad obchodom

Zmeňte spôsob, akým vediete obchod. Hneď uvidíte, na čom sa pracuje a ako sa darí. Získate kontrolu a ušetríte čas na poradách aj pri ponukách.

Absolútny prehľad

Kto, s kým, za koľko, kedy to bude. Zistíte, čo sa v obchode deje práve teraz. Detailne si preštudujete reálne obchodné výsledky a dobre odhadnete, čo vás čaká.

Rýchle porady a reporty

Vymeňte tabuľky, dolovanie informácií z e-mailu a napäté nervy za... dáta. Naklikajte si, čo je pre vás dôležité, a nechajte RAYNET CRM pripravovať reporty za vás.

Ponuky, objednávky a kalkulácie

Finálny dokument pre zákazníka CRM pripraví presne na 1 kliknutie. Využite cenníky a cudzie meny a urýchlite si každodenné papierovanie.

Aktivity: Pomôžte si s každodennou rutinou

Udržte si čistú hlavu a budujte krok za krokom svoje obchody. Poriadok v evidencii a istotu, že na nič nezabudnete, zaistí RAYNET CRM.

Kalendár

To, že sa ovláda ešte lepšie než vyzerá, si musíte vyskúšať sami. Ale až vyskúšate zdieľanie kalendára s kolegami a prepojenie s mobilom, nedáte naň dopustiť.

Prepojte si RAYNET s kalendárom, na ktorý ste zvyknutí

Kalendár

To, že sa ovláda ešte lepšie než vyzerá, si musíte vyskúšať sami. Ale až vyskúšate zdieľanie kalendára s kolegami a prepojenie s mobilom, nedáte naň dopustiť.

Prepojte si RAYNET s kalendárom, na ktorý ste zvyknutí

Čas na kúzla:
Čo sa stane, keď si to všetko osvojíte

Tri funkcie, ktoré vám naštartujú obchod, už poznáte. Teraz je na rade pár tuctov nástrojov, ktoré vám to všetko zabalia do hodvábneho papiera.

Analýzy na všetkých úrovniach

Preskúmajte vývoj predaja, porovnajte medzi sebou obchodníkov alebo celé tímy a majte nadhľad nad obchodmi vďaka pipeline analýze. Všetko prehľadne, online, na jedno kliknutie.

Mobilná verzia CRM

Pridať nového zákazníka, skontrolovať výsledky a pripojiť fotku alebo hlasový záznam z rokovania zvládnete rovnako dobre aj zo smartfónu.

Správa dokumentov

Majte všetky dokumenty na jednom bezpečnom mieste. Zdieľajte ich s kolegami, komentujte, organizujte a hlavne v nich čokoľvek rýchlo vyhľadajte.

Odosielanie hromadných e-mailov

Využite svoje kontakty aj k e-mail marketingovým kampaniam a posielajte na ne hromadné e-maily vďaka prepojeniu s aplikáciami Quanda, Mailchimp, SmartEmailing a Ecomail.

Diskusia a tímová komunikácia

RAYNET CRM bude fungovať ako vaša vlastná firemná sociálna sieť. Môžete tu diskutovať nad ponukou, vylaďovať prezentáciu alebo sa dohodnúť na piatkové pivo.

Fakturácia priamo z CRM

Vystavujte zálohové aj bežné faktúry vďaka prepojeniu s iDokladom. Uložia sa k danému zákazníkovi a história vášho vzťahu tak bude kompletná.

RAYNET žije!

Pomáhame vám predávať. Každý deň.

€ 9647591427.3612

Hodnota zákaziek, ktoré naši klienti zobchodovali pomocou RAYNETu

8324

Počet ľudí, ktorí sa k RAYNETu prihlásili za posledných 24 hodín.

87612

Počet rokovaní naplánovaných na tento mesiac

Vyskúšajte si RAYNET na vlastnej koži!

Zadarmo, bez akýchkoľvek záväzkov a to až na 30 dní

Dobrý deň! Sme tu pre vás už od prvej minúty s RAYNET CRM. V popise práce máme vysvetľovanie, objasňovanie a pomáhanie. Mrknite sa, ako to u nás funguje so zákazníckou podporou ;)

Lucie zo zákazníckej podpory

...s tak trochu inou
zákazníckou podporou...