CRM pre finančných poradcov

RAYNET je prehľadný nástroj pre správu klientskej agendy. Poradcovia vďaka nemu poskytujú lepšie služby a zarábajú viac peňazí.

VYSKÚŠAŤ RAYNET PRE FINANČNÝCH PORADCOV
Tieto spoločnosti už používajú RAYNET
Klientov poznáte lepšie ako ich rodina
Ako finančný poradca potrebujete o klientoch evidovať množstvo údajov a v RAYNETe sa v nich nestratíte. Pomocou voliteľných polí si ku klientom zapíšete všetko potrebné. Osobné údaje, kontakty alebo aj koníčky.
Podrobný prehľad o rozjednaných produktoch
Predaj finančných produktov postrážite lepšie vďaka evidovaniu fázy rozjednanosti daného obchodu. Budete vedieť, aká provízia je v hre a či sa vám darí na poli hypoték alebo poistenia vozidiel.
Detailná história klientov
V Raynete budete mať na očiach všetko, čo ste kedy s klientom riešili, či už na schôdzkach, cez telefón alebo po e-mailoch. Spomenul klient, že okrem hypotéky do budúcnosti zvažuje aj podnikateľskú pôžičku? Zapíšte si to do poznámky a na ďalšej schôdzke to môžete vytiahnuť.
Na predĺženie zmluvy nezabudnete
RAYNET vám včas pripomenie blížiace sa výročie zmluvy, takže klientov zavčasu kontaktujete kvôli jej predĺženiu. Upomienky si môžete nastaviť ku ktorémukoľvek dokumentu či udalosti.
Automatické doplnenie dát z obchodného registra
Máte medzi klientmi podnikateľa? Potom im v RAYNETe vytvoríte záznam za pár sekúnd. Väčšinu údajov za vás systém vyplní automaticky z údajov zapísaných v obchodnom registri.
RAYNET CRM pre
finančných poradcov
VYSKÚŠAŤ
Už je to 5 rokov odkedy sme do RAYNETu pridali prvého klienta. A odvtedy ušiel RAYNET veľký kus cesty, pridal veľa nových funkcií a vychytávok a verím, že po tejto ceste bude kráčať ďalej a my s ním. Keď to zhrniem, práca s RAYNET je jednoduchá, intuitívna a hlavne RAYNET je taký jogín a každá spoločnosť si ho môže ohnúť ako a kam potrebuje.
Eva Pustelník Špecialista na majetkové poistenie, Centrum hypotečního poradenství, s.r.o.