CRM pre malé firmy

Malé firmy vďaka RAYNETu budujú hlbšie vzťahy s klientmi a partnermi, riadia zákazky organizovanejšie a majú kontrolu nad rastom svojich predajov.

VYSKÚŠAŤ RAYNET PRE MALÉ FIRMY
Tieto spoločnosti už používajú RAYNET
Klientov poznáte ako vlastné topánky
Informácie, ktoré o klientoch potrebujete vedieť, nájdete na jednom mieste. Kontakty, cenové ponuky, ale aj všetko, čo ste spolu riešili osobne, telefonicky aj po e-mailoch. Vďaka tomu si uľahčíte obchod aj posilníte vzťahy so zákazníkmi.
Obchodné prípady a analýzy
V CRM máte prehľad, ktoré zákazky sú v behu, čo v nich s klientmi riešite a koľko peňazí z nich môžete získať. Ako sa vášmu biznisu darí, vidíte čierne na bielom v prehľadných analýzach.
Kalendár, ktorý myslí za vás
V RAYNETom kalendári si udalosti prepojíte s konkrétnymi klientmi a obchodnými prípadmi. Hneď viete, čo s kým budete riešiť, a s ľahkosťou sa prekliknete napríklad do histórie klienta. Takže termíny vypustite z hlavy, RAYNET ich za vás postráži.
Vylaďte si RAYNET podľa svojich potrieb
Nevyhovuje vám rozloženie polí v rozhraní? Nevadí, v nastavení si ho upravíte podľa seba. Napríklad si u každého klienta vložíte vlastné voliteľné polia. Alebo využite desiatky addónov na stiahnutie a naučte RAYNET nové kúsky.
Zákaznícka podpora, ktorá vám kryje chrbát
Začiatky vám uľahčia naše "getting started" videá a na všetko ostatné máme podrobné on-line tutoriály aj živú zákaznícku podporu, na ktorú sme patrične hrdí. Radi vám pomôžu po e-maile, chate aj na telefóne.
RAYNET CRM pre
malé firmy
VYSKÚŠAŤ
Milujem RAYNET – aj zatvrdnutých kolegov zlákal svojou jednoduchosťou na používanie. ;) Takže máme v aktivitách a číslach prehľad. Na zákaznícku podporu môžem kedykoľvek zavolať – ochotne a s úsmevom poradí, vysvetlí a zariadi. Starostlivosť od celého tímu aj obchodného riaditeľa je nadštandardná. Vždy si nájdu čas a priestor na riešenie problémov a situácií špecifických práve pre nás. Organizujú skvelé obchodnícke akcie a majú úžasný zmysel pre humor!
Anna Schwarzová CEO, Novitim s.r.o.