V RAYNETu sú novo múdra dáta z Merku

 
Merk.cz je najväčšia databáza firiem a firemných kontaktov v Česku a na Slovensku. Pomáha nielen nájsť nových zákazníkov, ale aj zlepšiť predaja u tých existujúcich. Logicky sme sa preto na integráciu práve s touto službou celkom tešili. Obchodníkom totiž môže významne pomôcť. Dáta z Merk novo asistujú pri ukladaní nových klientov do Raynet a obohacujú údaje vašich aktuálnych kontaktov o ďalšie informácie.

Našepkávanie pri zakladaní nového kontaktu

Pri pridávaní nového klienta teraz funguje našepkávanie, takže stačí zadať pár znakov z názvu firmy a RAYNET automaticky doplní zvyšok - kompletná názov, IČO, adresu, kontakty, atď.

Nová záložka Ekonomické údaje

U svojich aktuálnych klientov novo nájdete Merk tlačidlo, ktoré odkazuje na panel Ekonomické údaje. Pokiaľ Merk nepoužívate, uvidíte tam základné obchodné údaje a štatutárných činiteľov firmy.

Platiaci užívatelia Merk vďaka integrácii nájdu priamo v Raynet u svojich kontaktov obraty, zisky, počty zamestnancov, kontakty aj zmienky v médiách. Celý zoznam toho, aké dáta Merk zhromažďuje, nájdete tu.

Predstavenie služby Merk

 

Ak ešte Merk nemáte, môžete ho na 7 dní vyskúšať zadarmo - veľmi odporúčame, ich databázy firiem a možnosť filtrovať podľa veľkej rady ekonomických parametrov ocenia všetci tí, ktorými myká nadšenie z obchodu.

No a ak už Merk používate, stačí v Nastaveniu vyplniť API kľúč z Merk a obe aplikácie máte razom prepojené. Mrknite na video:

 

Chystá sa aj prepojenie s Leady.cz

Touto integráciou zďaleka nekončíme. Merk je totiž len jednou zo služieb prevádzkovaných firmou Imper. A práve prepojenie s ich ďalšou veľmi obľúbenou službou Leady.cz už je takmer na spadnutie. Veríme, že integrácia s týmito nástrojmi robí z RAYNET CRM ešte dôležitejšieho pomocníka v každodennej obchodničině.

Ak máte ďalšie otázky, môžete ich smerovať tiež rovno na email obchod@imper.cz.