Prepojte RAYNET a Freelo a uľahčite si organizáciu práce

 
RAYNET spája sily s ďalším parťákom – nástrojom pre riadenie projektov Freelo. U Obchodných prípadov teraz môžete vidieť jednotlivé úlohy a to-do listy z Freelo.

Ako to presne funguje

Akonáhle oba systémy prepojíte, objaví sa vám v Obchodných prípadoch nová záložka Freelo. Pomocou nej si Obchodný prípad spojíte s ľubovoľným projektom, ktorý vo Freelo evidujete. Alebo si nový projekt vytvoríte priamo v RAYNETu.

Po spojení s projektom sa v Obchodnom prípadu objaví nástenka so všetkými úlohami a to-do listy, ktoré sa k danému projektu vzťahujú. Úlohy potom jednoducho rozdelíte konkrétnym členom tímu, ktorí ich budú postupne plniť a veselo vyraďovať. Nové úlohy si obchodníci vytvorí pokojne priamo v RAYNETu.

 

Pre vás to znamená:

  • perfektný prehľad o stave obchodných prípadov – vždy viete, čo je potrebné urobiť ďalej aj na čom daný obchod stojí,
  • lepšej organizácie – rozdelené úlohy si v rámci tímu nájdu ľahšie svojho príjemcu,
  • väčšiu transparentnosť – v Freelo uvidí obchodnou históriu klienta aj tí, ktorí do RAYNET nemajú prístup.

Preskúmajte, čo všetko Freelo vie. Prvých 14 dní u nich máte zadarmo.

"Skrz jednu aplikáciu sa rýchlo dostanem do druhej"

Janu Markovi prepojenie Freelo s RAYNET šetrí čas. V RAYNET mu vyhovuje, že môže rovnaký Freelo projekt napárovať s viacerými Obchodnými prípadmi klienta.

Zložitejšie zákazky riešime ako samostatné projekty, a práve pre tieto prípady sa nám integrácia s RAYNET moc hodí. Máme tak kontrolu nad jednotlivými výstupy projektu a vieme, že klient dostáva to, na čom sme sa dohodli.

Jan Marek, Česká cesta, spol. s r.o.

Jan Marek

 

Čo uvidíte vo Freelo?

Aplikácie odporúčame prepojiť obojstranne. Užívateľom, ktorí primárne pracujú s Freelo, ponúkne prepojenie rýchly obchodný kontext.

Vo Freelo sa po aktivácii integrácie objaví na detaile projektu záložka RAYNET. Projekt možno napojiť na Klienta a v tej chvíli vo Freelo uvidíte základné informácie o Klientovi, Históriu aktivít a Obchodné prípady, na ktoré sa dá priamo do RAYNET prekliknúť.

 

Pozrite na videonávod, ako RAYNET a Freelo prepojíte krok za krokom:

 

Pozývame na online webinár: Od dopytu k úspešne dotaženému projektu

Chcete sa o Freelo dozvedieť viac a zistiť, prečo ho v Česku používa vyše 40 tisíc užívateľov? Medzi nimi napríklad Nikon, DVTV alebo WebExpo? Na spoločnom webinári si mimo to ukážeme, ako ideálne odbavovať zákazku od vzniku obchodné príležitosti až do samotného plnenia zákazky.

Pripojte sa k nám už 18. februára od 15:00.

Prihlásiť sa na webinár