Dva nástroje, jedne dáta: prepojte RAYNET s Office 365

 
Aj neobchodní kolegovia potrebujú vedieť, čo sa v obchode deje. Napríklad parťáci z back office, ktorí pripravujú zasadačku na obchodné rokovania, alebo kolegovia z marketingu, ktorí vám pomáhajú s obchodnými materiálmi.

Vďaka prepojeniu RAYNETu s nástrojmi Office 365 si vo všetkých nástrojoch zladíte kalendár aj kontakty.

Čo integrácia vie

Obojsmerná synchronizácia kalendára – zakladanie a editácia aktivít sa prepisujú do RAYNETu aj Office 365 kalendára 
Jednosmerná synchronizácia kontaktov – zakladanie a úprava kontaktov v RAYNETu sa prejaví aj v Office 365

Čo to stojí

Integrácia je platená a stará sa o ňu externá spoločnosť NETWORG. Synchronizácia kalendára vyjde vašu organizáciu na 500 Kč bez DPH mesačne a cena za kontakty taky tak.

Ako to presne funguje

 

Integráciu zvládnete za pár minút. A akonáhle budete mať hotovo a vytvoríte si v RAYNETu novú aktivitu, do jednej minúty sa automaticky prenesie aj do Office 365 kalendára. Takže teraz už žiadne dvojité plnenie kalendárov.

Prepojenie sprevádzkujete skrze Nastavenie > Rozšírenie > TALXIS - synchronizácia kontaktov a kalendára s Office 365 a po vyplnení formulára sa sprístupní do 2 dní.

Prenos aktivít z Office kalendára do RAYNETu

Akonáhle vytvoríte udalosť v kalendári Office 365 (napríklad cez Outlook), akcia sa do 3 minút sama prepíše do kalendára v RAYNETu

Ale pozor, ak sú medzi účastníkmi udalosti (respektíve ich e-maily) osoby, ktoré nemáte v zozname kontaktov v RAYNETu, tak ich v RAYNETím kalendári ako účastníkmi neuvidíte. V RAYNETu uvidíte iba účastníkov, ktorí sú dôležití pre váš obchod – ostatných si potom môžete prezrieť v Office kalendári.

Prenos kontaktov

Prepojenie kontaktov už pracuje jednostranne. Hneď po integrácii sa jednorazovo prepíšu všetky kontakty z RAYNETu do Office 365. A keď neskôr vytvoríte v CRM nový kontakt, do pár minút bude vo vašom Office adresári. Nové kontakty vytvorené v Office sa do RAYNETu neprepisujú, nech za chvíľu nemáte adresár plný kontaktov, ktoré potrebujú len vaši kolegovia na iných oddeleniach.